Terapeutka, která ráda propojuje fyzioterapii

s kraniosakrální biodynamikou.

Fyzioterapii se věnuji už opravdu hodně dlouho.

Mnohaletá praxe ve fyzioterapii mi dala znalosti, zkušenosti i zručnost. Vím, jak to v těle
funguje. Kranio zjemňuje moje vnímání, cit, dovolí mi hlubší propojení s klientem. Jsou situace, kdy i jemně prováděná fyzioterapie může být pro klientův tělesný systém příliš „tvrdá“, zato „jemná“ kranio dopřeje tělu dostatek prostoru pro to, co právě potřebuje.

Samotné fyzioterapii se věnuji už více jak 30 let. Za ta léta jsem prošla různými pracovišti. Každé z nich bylo pro mou práci přínosem, nejen profesně, ale i osobnostně. Absolvovala jsem také spoustu odborných kurzů a postupně jsem si ujasňovala, co při své práci chci a co je pro mne důležité, aby moje práce měla smysl.

Aby moje práce měla smysl, potřebovala jsem prostor. Prostor pro svůj pohled, svou tvořivost, čas i pro lepší přístup k člověku. Proto jsem v roce 2005 opustila pozici zaměstnance a šla svou vlastní cestou. Otevřela jsem si soukromou praxi. Cesta to nebyla jednoduchá, ale všechny potíže jsem přežila. Má praxe se postupně rozrostla i o zaměstnance a společně jsme vytvořili velmi kvalitní pracoviště fyzioterapie v Uherském Brodě.

Život jde dál a já jsem potřebovala změnu. K 1. 7. 2022 jsem toto pracoviště prodala a zahodila i „jistoty“ zdravotních pojišťoven. V současné době mne můžete navštívit v rámci nestátního zdravotnického zařízení fyzioterapie v malé vesnici Horní Němčí na úpatí Bílých Karpat.

V současné době mne můžete navštívit v rámci nestátního zdravotnického
zařízení fyzioterapie v malé vesnici Horní Němčí na úpatí Bílých Karpat.

Ve své práci ráda propojuji fyzioterapii a kraniosakrální biodynamiku.

Mnohaletá praxe fyzioterapie mi dala znalosti, zkušenosti, zručnost. Vím, jak to v těle funguje. Kranio mi zjemňuje vnímání, cit, hlouběji mě propojuje s klientem. Jsou situace kdy i jemně prováděná fyzioterapie může být pro klientův systém příliš „tvrdá“, ale kranio dá tělu prostor pro to, co právě potřebuje.

S čím mohu pomoci:
  • bolesti zad, C páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti hlavy
  • potíže s čelistním kloubem
  • poúrazové a pooperační stavy
  • gynekologické potíže – podpora otěhotnění, bolestivá menstruace
  • přetížení pohybového aparátu u sportovců
  • vadné držení těla u dětí